چاپ سه بعدی رُز را بشناسید!

شرکت چاپ سه بعدی رُز فعالیت خود را با چاپگرهای سه بعدی کاملاً بومی شده ایرانی آغاز نمود. بعد از مدتی بواسطه تکریم ارباب رجوع، خوش قولی، کیفیت و مسؤلیت‌پذیری توانست در بازار کار جدید این صنعت نوپا بین مشتریان و همکاران سهمی برای خود ایجاد نماید. این شرکت مفتخر است در همین مدت کوتاه پاسخگوی تمام نیازهای خدمات چاپ سه بعدی مشتریان و همکاران باشد. به لطف خدا امروز مدعی هستیم که با استفاده از بهترین چاپگرهای سه بعدی ایرانی جوابگوی نیازمندی‌های تمام مشتریان این حوزه در کشور خواهیم بود.

درباره ما

شرکت چاپ سه بعدی رُز ( با مسئولیت محدود) فعالیت خود را با چاپگرهای سه بعدی کاملاً بومی شده ایرانی آغاز نمود. بعد از مدتی بواسطه تکریم ارباب رجوع، خوش قولی، کیفیت و مسؤلیت‌پذیری توانست در بازار کار جدید این صنعت نوپا بین مشتریان و همکاران سهمی برای خود ایجاد نماید. این شرکت مفتخر است در همین مدت کوتاه پاسخگوی تمام نیازهای خدمات چاپ سه بعدی مشتریان و همکاران باشد. به لطف خدا امروز مدعی هستیم که با استفاده از بهترین چاپگرهای سه بعدی ایرانی جوابگوی نیازمندی‌های تمام مشتریان این حوزه در کشور خواهیم بود.

شرکت چاپ سه بعدی رُز قادر به دریافت کلیه سفارشات چاپ نمونه سازی مدل‌های سه بعدی به صورت چاپ (FDM,DLP) و همجنین مهندسی معکوس قطعات با استفاده از مجربترین طراحان مدل‌ساز صنعتی و هنری از سراسر کشور بوده و سفارشات انجام شده را با کمترین زمان ممکن به کلیه نقاط ایران عزیز ارسال خواهد کرد.

تجربه کار اشخاص حقیقی و حقوقی با مجموعه شرکت چاپ سه بعدی رُز و نیز مشتریانی که بصورت مداوم با ما در ارتباط هستند، گواه رضایت آنها از عملکرد این مجموعه خدماتی است. ما در تلاشیم تا بتوانیم از هر نظر مشتریان و مخاطبانمان را راضی نگاه داشته و همیشه مشتریان جایگاه ویژه‌ای داشته باشند. معتقدیم موجودیت ما در گرو رضایت مشتریان است. همانگونه که شکل‌گیری و توسعه ما بر این اصل استوار بوده است.

زمان تحویل سفارشات قطعات چاپ شده یکی از سوالاتی است که همیشه مشتریان به دنبال جواب آن هستند. همیشه مشتریان پس از سفارش با مشکلاتی مانند عدم تحویل به موقع سفارش روبه رو هستند. وقت شما برای ما ارزشمند است، ما دوست داریم شما سفارشات خود را به موقع تحویل بگیرید. تمام سعی خود را می‌کنیم تا در کم‌ترین زمان ممکن سفارشات درخواستی به دست شما مشتریان عزیز برسد.

مهارت‌های ما

طراحی و مدل‌سازی 80
رفع اشکالات مدل‌سازی 95
رضایتمندی خدمات چاپFDM 95
رضایتمندی خدمات چاپDLP 97
رضایتمندی مشتریان به توجه به موارد خدمات چاپ و مدل‌سازی 92

تیم ما

مسعود مدیری زاده
مسعود مدیری زادهمدیر مجموعه
مهندس علی هدایتیطراح و مدل‌ساز صنعتی
مهندس علی ذوالفقاریانطراح و مدل‌ساز

معتقدیم موجودیت ما در گرو رضایت مشتریان است. همانگونه که شکل‌گیری و توسعه ما بر این اصل استوار بوده است.

رضایت مشتریان از خدمات ما

برخی مشتریان ما