خدمات طراحی و مدل‌سازی در پرینت سه بعدی رز

به زبان روزمره، مدل‌سازی سه‌بعدی یعنی ساخت مدلی سه‌بعدی از اشیاء زنده یا بی‌جان در محیط گرافیک رایانه‌ای. شاید تا به حال چندان به این مساله توجه نکرده باشیم، اما بسیاری از ما در زندگی روزمرهٔ‌مان زیاد با مدل‌های سه‌بعدی سروکار داریم.

با طراحی و مدل سازی می‌توانید به هرچیزی که در ذهنتان است، شکل بدهید. بعد برای واقعی‌تر کردن طرحتان و زندگی بخشیدن به آن، به پرینت سه بعدی نیاز دارید. چرا؟ چون برای تولید هر قطعه، نیاز به طراحی مدل یا قالب دارید. نمی‌توانید مدل اولیه را با مواد اصلی بزنید؛ چون ممکن است ایرادی داشته باشد. آن‌وقت هزینه زیادی را متحمل خواهید شد و چیزی نیز عایدتان نشده است.

مدل سازی سه بعدی به کاربر اجازه می‎دهد پروژه‎های گوناگون خود را قبل از ساخت و تولید و در دنیای واقعی، توسط کامپیوتر ایجاد و به صورت مجازی بررسی کند تا بتواند آن را از زوایای مختلف مورد تجزیه و تحلیل قرار دهد و اصلاحات لازم را انجام دهد.

انجام این کار به خودی خود یک امتیاز عالی و ارزشمند برای کلیه طراحان صنعتی، معماری، گرافیک و همچنین هنرمندان، صنعتگران و تمامی مدیران پروژه و مهندسی است.

در مدل سازی سه بعدی از پروژه مورد نظر یک نمونه کامپیوتری ساخته می‎شود و در آن تمامی خصوصیات و جزئیات مطلوب پروژه برای مشاهده، بررسی، آموزش و نمایش نشان داده می‌شود.
اینجاست که به پرینت سه بعدی نیاز دارید تا قالب یا مدل ‌اولیه‌ای با هزینه بسیار پایین‌تر چاپ کنید. اگر مدل ایرادی دارد، آن را رفع کنید و بعد سراغ مدل‌سازی قطعه اصلی بروید.

مزیت طراحی و مدل‌سازی در شرکت پرینت سه بعدی رز

  • بررسی مدل و طرح جهت مدل‌سازی
  • تعیین سطح جدایش
  • محاسبه اضافات
  • محاسبه سیستم راهگاهی
  • انتخاب متریال مورد استفاده

شرکت پرینت سه بعدی رز، منتظر زندگی بخشیدن به ایده‌های شماست. برای ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

نحوه سفارش و اعلام هزینه:
۱- تماس تلفنی توسط مشتری جهت ثبت سفارش اولیه
۲- ارسال مدل، قطعه‌ و یا سیاه قلمی که باید طراحی و مدل‌سازی شود.
۳- بررسی مدل، قطعه‌ و یا سیاه قلم توسط طراح و مدل‌ساز و اعلام هزینه.
۴- ارتباط با مشتری و اعلام برآورد هزینه طراحی و مدل‌سازی .
5- تایید برآورد هزینه توسط مشتری و واریز مبلغ علی‌الحساب و ارسال فیش پرداختی جهت شروع کار.
6- شروع کار توسط طراح مربوطه ( تصاویر طراحی سه بعدی و اندازه‌های مدل برای مشتری به جهت تایید و احیانا تصحیح ارسال خواهد شد).
7- صدور فاکتور نهایی، پرداخت و تصفیه باقیمانده مبلغ مورد توافق.
8- ارسال فایل قطعات طراحی و مدلسازی شده به آدرس مشتری ( پست الکترونیک، تلگرام، واتس‌آپ).

توجه:
با توجه به اینکه رضایتمندی از شروط اولیه کار در پرینت سه بعدی رز می‌باشد، هرگونه تغییرات جزیی با هماهنگی مشتری بعد از ارسال فایل بر روی فایل قطعه قابل انجام است.

چرا خدمات چاپ سه بعدی رُز را انتخاب کنیم؟

خدمات چاپ سه‌ بعدی رُز،  مناسب‌ترین، خلاقانه‌ترین و ارزان‌ترین خدمات چاپ سه‌ بعدی را ارائه می‌دهد. از خدمات پرینت سه بعدی رز در حوزه‌های صنعت، معماری، مهندسی، پزشکی، هنر، صنعت طلا و جواهر، فناوری و سرگرمی و طراحی مدل‌ و مهندسی معکوس کمک بگیرید.

  • پاسخگویی به نیازهای خدمات چاپ سه بعدی مشتریان؛

  • خدمات نوین چاپ سه بعدی با بهترین دستگاه‌های چاپ سه بعدی داخلی؛

  • انجام سفارش‌ها در کم‌ترین زمان؛

  • استفاده از مواد مرغوب و درجه یک چاپ سه بعدی (فیلامنت و رزین)؛

  • هرینه چاپ حداقلی و مناسب.