خدمات ما

در حال بارگذاری ...

خدمات طراحی و مدل‌سازی

خدمات طراحی و مدل‌سازی طرح‌ها، نمونه‌ها و مدل‌های شما در اسرع وقت با طراحان و مدل‌سازان حرفه‌ای

خدمات طراحی و مدل‌سازی

همه مراحل از طراحی تا پرینت سه بعدی با مشتری همراه خواهیم بود. باز طراحی و همچنین بازسازی مدل‌های مش آسیب دیده، طراحی مفهومی، مدل‌سازی پارامتریک، و…. توسط طراحان و مدل‌سازان مجرب انجام خواهد شد.

خدمات چاپ سه بعدی

خدمات پرینت سه بعدی، با استفاده از جدیدترین دستگاه‌های بومی کشور و تکنولوژی‌های روز دنیا

ساخت قطعات با چاپگرهای FDM و DLP

ما با ارائه خدمات پرینت سه بعدی، قطعات و نمونه‌های شما را به آسانی تولید می‌کنیم. ما راه حل‌های تولید در تعداد اندک را به شما ارائه خواهیم داد. ما شما را قادر خواهیم ساخت، محصولات و قطعات خود را سریع ، به صرفه و با کیفیت تولید کنید​​​​​​​.

خدمات مهندسی معکوس

مهندسی معکوس قطعات صنعتی، با استفاده از مجرب‌ترین طراحان و مدل‌سازان صنعتی

خدمات مهندسی معکوس

ما با ارائه خدمات مهندسی معکوس قطعات جهت نمونه‌سازی و طراحی قطعات و تجهیزات صنعتی، باعث ایجاد خودکفایی در صنایع مختلف، ارتقای توان علمی و فنی کشور و صرفه جویی ارزی خواهیم شد.

نحوه سفارش و اعلام هزینه چاپ
۱- تماس تلفنی توسط مشتری جهت ثبت سفارش اولیه
۲- ارسال فایل توسط مشتری با استفاده از پست الکترونیک، تلگرام، واتس آپ یا اینستاگرام با ذکر نام و شماره تماس.
۳- ارسال فایل با فرمت‌های مناسب STEP, OBJ, STL و یا STP
۴- بررسی فایل‌های دریافتی توسط ما.
۵- ارتباط با مشتری در صورت لزوم، مشاوره رایگان جهت تصحیح احتمالی فایل‌های ارسالی.
۶- برآورد هزینه ساخت و اعلام آن به مشتری.
۷- واریز مبلغ علی‌الحساب چاپ توسط مشتری و ارسال فیش پرداختی جهت شروع.
۸- شروع کار چاپ ( در صورت درخواست مشتری، ارسال تصاویر مراحل ساخت در حین انجام کار).
۹- صدور فاکتور نهایی، پرداخت و تصفیه باقیمانده مبلغ مورد توافق.
۱۰- ارسال قطعات ساخته شده مورد نظر به آدرس مشتری. (هزینه کلیه ارسال‌ها برعهده مشتری می‌باشد.)
توجه:
هزینه خدمات چاپ سه بعدی با تکنولوژی FDM به صورت ترکیبی از میزان ساعت چاپ و گرم مواد مصرفی محاسبه می‌شود، که در حال حاضر بر اساس هر ساعت 200.000 ریال و مواد مصرفی هم بر اساس قیمت و مرغوبیت جنس به صورت روزانه محاشبه خواهد شد. در صورت درخواست تراکم بالای 20% ، بیست درصد به زمان چاپ اضافه و محاسبه خواهد شد.

هزینه خدمات چاپ سه بعدی با تکنولوژی چاپ LCD به صورت گرمی محاسبه می‌شود، که در حال حاضر بر اساس:
   هر گرم رزین ( Industrial ) صنعتی   400.000 ریال برای دقت 50 میکرون
   هر گرم رزین ( Industrial ) صنعتی   550.000 ریال برای دقت 25 میکرون
   هر گرم رزین ( Castable ) ریخته‌گری  500.000 ریال برای دقت 50 میکرون
   هر گرم رزین ( Castable ) ریخته‌گری  650.000 ریال برای دقت 25 میکرون

با توجه به این که محاسبه اولیه هزینه‌های چاپ براساس پردازش در نرم‌افزار واسط کاربری چاپ، انجام می‌شود، ضروریست ابتدا طراحی محصول و ساخت فایل سه بعدی مورد نظر را انجام داده و سپس نسبت به درخواست سفارش چاپ اقدام نمائید، درغیر اینصورت امکان محاسبه هزینه‌ها میسر نخواهد بود.

ثبت سفارش و ارتباط با ما

خدمات چاپ سه بعدی با چاپگرهای FDM

در حال بارگذاری ...

چاپ سه بعدی به روش FDM

ساخت رشته‌های مذاب، که با نام تجاری اف‌دی‌ام fused deposition modeling (FDM) شناخته می‌شود، پرکاربردترین روش چاپ «اکستروژن ماده» است. چاپ سه‌بعدی از طریق ریختن ترموپلاستیک مذاب و تشکیل لایه‌ها آسان‌ترین و معمول‌ترین فناوری‌های چاپ سه‌بعدی است.
سابقاً دستگاه‌های FDM مثل امروز پرکاربرد نبودند و شرکت Stratasys به تولید صنعتی آن‌ها می‌پرداخت، ولی از سال ۲۰۰۹ میلادی دستگاه‌های خانگی و دست‌ساز ظهور کردند و هم‌اکنون با وسعت زیادی در حال پیشرفت هستند.
روش کاری این دستگاه به‌نحوی است که یک رشتهٔ پلاستیک وارد دستگاه می‌شود و در دمای بالایی از نوک افشانک به‌صورت ذوب‌شده بیرون می‌آید و هر لایه را با این مواد مذاب شکل می‌دهد، استحکام لایه‌ها به نحوهٔ سفت شدن آن‌ها و میزان تماس با لایه‌ها قبلی بستگی دارد. این فناوری درهرصورت، برای چاپ قطعات دارای برآمدگی و فرورفتگی، به پایه‌های حمایتی نیاز دارد و بعد از اتمام چاپ نیز سطح آن باید پرداخت شود.
فناوری چاپ FDM از اولین و اقتصادی‌ترین روش‌های نمونه‌­سازی بوده که طیف متنوع و گسترده­ای از نیازهای صنایع را پاسخگو می‌­باشد.ساخت هر نوع ایده، مدل و طرح‌تان را به خدمات چاپ سه بعدی رُز بسپارید.

 • ساخت نمونه‌های اولیه با سرعت بالا

 • مصرف بهینه و کم مواد اولیه

 • محدوده وسیع در جنس مواد و رنگ‌

 • در دسترس بودن تکنولوژی FDM نسبت به سایر تکنولوژی‌ها

 • دقت چاپ از (۰٫۱)۱۰۰ میکرون تا (۰٫۳)۳۰۰ میکرون

خدمات چاپ سه بعدی با چاپگرهای ( رزینی ) DLP

در حال بارگذاری ...

چاپ سه بعدی به روش LCD

چاپگرهای سه‌بعدی به‌سرعت در حال پیشرفت هستند. تکنولوژی‌های به‌کاررفته در آن‌ها نیز متفاوت است و از نظر چاپ، سرعت و دقت نیز تفاوت دارند. فناوری LCD، که کمتر از دو فناوری DLP و SLA رایج است، بیشتر شبیه DLP است. در این فرایند هم تمام لایه ها روی مخزن رزین تابیده می شوند؛ اما به جای پروژکتور، از نور UV ناشی از LEDهایی استفاده می شود که از طریق یک LCD می‌تابند.

صفحه نمایش به عنوان یک ماسک عمل می‌کند و فقط پیکسل‌های لازم برای لایۀ فعلی را نشان می‌دهد. در ضمن برخلاف SLA و DLP، هیچ دستگاه خاصی برای هدایت نور لازم نیست. نور پنل های تخت LCD مستقیماً و به صورت موازی روی بستر ساخت تابیده می‌شوند. از آنجا که در این فناوری نور گسترش پیدا نمی‌کند، خرابی پیکسل کمتر رخ می‌دهد.

این بدان معنی است که کیفیت پرینت با چاپگر LCD به تراکم LCD بستگی دارد. هرچه پیکسل بیشتری داشته باشد، کیفیت چاپ هم بهتر خواهد بود. مزیت LCD، در مقایسه با SLA یا DLP در قیمت ساخت کمتر و سرعت چاپ بالاتر میباشد چون تصویر کامل یک لایه بصورت یکجا تابانده می شود ولی عیب آن دقت کمتر نصب به دو فناوری مشابه خود می‌باشد. درک و شناخت نکات ظریف در هر فرایند چاپ سهبعدی به تجزیهوتحلیل آنچه می‌تواند مورد انتظار یک کاربر از چاپ نهایی باشد، کمک می‌کند و اینکه چطور می‌توان ظرفیت هر نوع ماشین را به‌طور مؤثری به حداکثر رساند.
هزینه به صرفه، کیفیت، سرعت و دقت در چاپ، راز موفقیت خدمات چاپ سه بعدی رُز

 • چاپ طرح‌های پیچیده و کوچک با دقت و رزولوشن کاملاً دقیق

 • ساخت قالب‌های دقیق خاص طلاسازی یا صنعتی

 • زمان ساخت بسیار سریع

 • چاپ تعداد زیادی از قطعات کوچک و پیچیده در یک مرتبه

 • دقت چاپ از (۰٫۰۱)۱۰ میکرون تا (۰٫۱)۱۰۰ میکرون

خدمات طراحی و مدل‌سازی

در حال بارگذاری ...

طراحی و مدل‌سازی

با پیدایش بشر بر روی زمین، نیازهای او نیز یکی پس از دیگری نمایان شد و فعالیت‌های او برای رفع این نیازها باعث به وجود آمدن تدریجی صنایع شد و در ابتدا ساخت ابزارهای ابتدایی به عنوان مهمترین هدف در دستور کار انسان قرار گرفت. ابزاری که او را برای داشتن حداقل امکانات زندگی یاری می‌کرد و تنها نیروهایی که می‌توانست در آن زمان به یاری انسان بیاید، قدرت فکر، خلاقیت و هنر دستش بود این که بداند چه ابزاری می‌خواهد و چطور آن را به دست بیاورد.

شاید اشتباه نباشد که بگوییم، اولین صنعت شکل گرفته توسط انسان، صنعت مدل‌سازی بود چرا، که مدل‌سازی تنها یک حرفه نیست بلکه آمیخته‌ای از هنر، خلاقیت و فکر است. نیروهایی که ازهمان ابتدا به یاری انسان آمد. مدل‌سازی این توان و ظرفیت را دارد تا در کمترین زمان و با حداقل امکانات، بیشترین نقش را در پیدایش و پیشرفت صنایع دیگر داشته باشد.

برای تولید هر قطعه، نیاز به طراحی مدل یا قالب و همچنین تعیین مراحل ساخت آنها است که این کار با در نظر گرفتن جنس قطعه، دقت ابعادی آن و تعداد مورد نیاز انجام می‌شود.

با کمک طراحان صنعتی خدمات چاپ سه بعدی رُز، طرح‌ها و مدل‌های خود را به واقعیت تبدیل کنید!

 • بررسی مدل و طرح جهت مدل‌سازی

 • تعیین سطح جدایش

 • محاسبه اضافات

 • محاسبه سیستم راهگاهی

 • انتخاب متریال مورد استفاده

خدمات مهندسی معکوس

در حال بارگذاری ...

مهندسی معکوس

مهندسی معکوس یا Reverse Engineering یکی از واژه هایی است که طی دهه های اخیر بسیار بیشتر از  گذشته مورد استفاده قرار می‌گیرد و حتی در ادبیات عمومی و اجتماعی هم وارد شده است. مهندسی معکوس یک فرایند حل مسئله است که به جای آنکه از سوال آغاز شود، از پاسخ موجود آغاز می‌شود. معمولاً زمینه و حوزه ای که در آن از مهندسی معکوس استفاده می شود باعث ایجاد تفاوتهایی در معنی آن خواهد شد.

اما به طور کلی می توان مهندسی معکوس را به عنوان فرآیندی برای حل مسأله تعریف کرد که به جای سوال، از پاسخ شروع می شود. یکی از کاربردهای رایج مهندسی معکوس که به درک ماهیت آن نیز کمک خواهد کرد، بررسی و موشکافی سیستم ها و کالاهای ساخته شده توسط دیگران و عناصر سازنده آنها، و سپس «مهندسی معکوس» و تولید مجدد آنهاست. اگر باز هم این مفهوم برای شما روشن نیست، ملموس ترین نمونه ای که می‌توان در این زمینه مثال زد؛ کپی کاری چینی‌ها از محصولات و فناوری‌های مختلف است که به کمک مهندسی معکوس ساخته شده و به احتمال قریب به یقین، شما هم حداقل یکی از این تولیدات را در منزل یا محل کار در اختیار دارید!

مهندسی معکوس روشی آگاهانه و عالمانه در دسترسی به فناوری براساس فناوری موجود و محصولات موجود است و تفاوت زیادی با کپی سازی و ماکت سازی دارد که نیاز است مفهوم مهندسی معکوس از دو واژه ذکر شده تمیز داده شود.

طرح‌ها، قطعات و ایده‌هایتان را برای مدل‌سازی و مهندسی معکوس به ما بسپارید.

 • راهبرد انتخاب، انتقال و بومی کردن فناوری

 • دسترسی به فناوری، از روي فناوری و محصولات موجود

 • انجام تجزیه و تحلیل محصولات حین مهندسی معکوس

 • بررسی فرایند ساخت و آنالیز مواد

 • استخراج دانش یا طراحی نهفته در یک محصول

چرا خدمات چاپ سه بعدی رُز را انتخاب کنیم؟

خدمات چاپ سه‌ بعدی رُز، ارائه دهنده‌ی مناسب‌ترین، خلاقانه‌ترین و ارزانترین خدمات چاپ سه‌ بعدی در حوزه‌های صنعت، معماری، مهندسی، پزشکی، هنر، صنعت طلا و جواهر، فناوری و سرگرمی و طراحی مدل‌ و مهندسی معکوس می‌باشد.

 • پاسخگویی به نیازهای خدمات چاپ سه بعدی مشتریان

 • تکریم ارباب رجوع و رضایت مشتریان

 • خدمات نوین چاپ سه بعدی با بهترین دستگاه‌های چاپ سه بعدی داخلی

 • انجام سفارشات در کمترین زمان

 • استفاده از مواد مرغوب و درجه یک چاپ سه بعدی ( فیلامنت و رزین)

 • هرینه چاپ حداقلی و مناسب